Nowoczesny katalog Polskich firm. Dodaj swoją firmę bezpłatnie!

Katalog firm - dodaj swoją firmę do bazy

Ogólnopolska baza stron Internetowych firm z podziałem na branże


Kontakt
Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu - Kontakt.
Opinie o firmach

P.U. "HEBAN" Przemysław Soboń - schody drewniane Pabianice

P.U. "HEBAN" Przemysław Soboń - schody drewniane Pabianice Drewno to jeden z trwalszych materiałów budowlanych, które dodaje wnętrzu przytulny i elegancki wygląd. Wysokiej jakości schody, podłogi i drzwi drewniane na wymiar wykonuje P. U. "HEBAN" Przemysław Soboń - producent schodów drewnianych z Pabianic z ponad 25-letnim doświadczeniem.
Firma ofertę kieruje do klientów indywidualnych szukających wykonawcy stolarki budowlanej do domu, mieszkania, biura w Łodzi, Pabianicach i okolicznych miastach województwa łódzkiego.
Pełna oferta obejmuje schody drewniane dywanowe, wolnostojące, gięte, kręcone, schody na wylewce betonowej uzupełnione o pasujące balustrady drewniane, szklane lub metalowe, drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi drewniane wykończone listwami przypodłogowymi, a ponad to drzwi drewniane od firm: Porta, POL-SKONE, Wikęd, Gerda, DRE, Voster i innych.
Szczegółowe portfolio i przykładowe realizacje można zobaczyć w salonach sprzedaży w Łodzi lub Pabianicach, gdzie na potencjalnych Klientów czeka profesjonalne doradztwo.

Szczegóły strony schodyheban.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę schodyheban.pl:

P.U. "HEBAN" Przemysław Soboń - schody drewniane Pabianice
Lokalizacja firmy na mapie: