Nowoczesny katalog Polskich firm. Dodaj swoją firmę bezpłatnie!

Katalog firm - dodaj swoją firmę do bazy

Ogólnopolska baza stron Internetowych firm z podziałem na branże


Kontakt
Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu - Kontakt.
Opinie o firmach

Impla Dental Clinic

Impla Dental Clinic Szukasz dobrego dentysty w Krakowie? Koniecznie zapoznaj się zatem z ofertą placówki Impla Dental Clinic. Jesteśmy nowoczesnym centrum dentystycznym, które przystosowane jest do odwiedzin osób niepełnosprawnych. Co więcej, nasze gabinety wyposażyliśmy w szereg udogodnień dla pacjentów oczekujących w kolejce do lekarza dentysty – klimatyzację, telewizję czy sieć wi-fi.

Jakie usługi znajdą Państwo w naszej propozycji? Między innymi takie jak: stomatologia estetyczna, implantologia, wybielanie zębów, leczenie kanałowe czy chirurgia stomatologiczna. Więcej informacji o naszej ofercie znaleźć można wchodząc na naszą internetową witrynę impla. com. pl. Warto nadmienić jeszcze fakt, że nasi lekarze stomatolodzy to osoby wysoce wykształcone oraz dysponujące wieloletnim stażem pracy w zawodzie dentysty. Dlatego decydując się na leczenie u nas decydujesz się na najlepszą możliwą opiekę medyczną.

Zachęcamy do wykonania telefonu do naszej rejestracji i umówienia swojej wizyty w placówce stomatologicznej Impla Dental Clinic.

Szczegóły strony impla.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę impla.com.pl:

Impla Dental Clinic
Lokalizacja firmy na mapie: