Nowoczesny katalog Polskich firm. Dodaj swoją firmę bezpłatnie!

Katalog firm - dodaj swoją firmę do bazy

Ogólnopolska baza stron Internetowych firm z podziałem na branże


Kontakt
Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu - Kontakt.
Opinie o firmach

Bilety promowe - Retravel.pl

Bilety promowe - Retravel.pl Tanie bilety promowe - jak kupić? Najlepiej robić to poprzez sprawdzonego partnera przewoźników promowych do takich należy serwis rezerwacji biletów promowych www. promy-retravel. pl. Poprzez formularz rezerwacyjny należy dokonać rezerwacji a pracownicy przygotują najlepszą i najkorzystniejszą cenowo ofertę. Rezerwacji poprzez formularz można dokonywać 24h a telefonicznie w godzinach pracy naszej agencji.
Najpopularniejsze połączenia to promy do Szwecji i trasy Świnoujście - Ystad, Świnoujście - Trelleborg, Gdańsk - Nynashamn (to dla osób które chcą się dostać do Sztokholmu), czy trasa Gdynia - Karlskrona. Połączenia odbywają się również z niemieckich portów Sassnitz - Trelleborg.

Promy są duże i wygodne i przygotowano na nich wiele atrakcji dla pasażerów: sklepy, restauracje, miejsca zabaw dla dzieci, kasyna, dyskoteki.

Na promach dostępne są kabiny z węzłem sanitarnym (czasem tylko z umywalką) dzięki czemu pasażerowie mogą się odświeżyć i odpocząć przed dalszą drogą.

Na pokład można zabierać zwierzęta ale należy dla nich wykupić bilet oraz czasem specjalistyczną kabinę do ich przewozu. Na większości promów dozwolony jest przewóz zwierząt hodowlanych. W niektórych przypadkach zwierzęta przebywają w specjalnie przygotowanych miejscach do których właściciel może zejść za zgodą załogi statku.
Promy zabierają na pokład samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle, osoby piesze.

Ofertujemy połączenia sezonowe np. rejsy na Bornholm, na Korsykę, Sardynię czy inne trasy na południu Europy. Promy na tych trasach pływają od czerwca do września i cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że rezerwować je należy z bardzo dużym wyprzedzeniem.

Bilety promowe można rezerwować na stronie www. promy-retavel. pl bilet musi zostać wcześniej opłacony a po dokonaniu płatności zostanie przesłany na adres e-mail w formie elektronicznej. Na terminalu dokonuje się wymiany biletów na karty zaokrętowania.

Szczegóły strony www.promy-retravel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.promy-retravel.pl:

Bilety promowe - Retravel.pl
Lokalizacja firmy na mapie: